Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Örgü Teknikleri

Örgü modeli nasıl okunur?
Örgü modeli nasıl okunur? Hangi gitsi için hangi örgü tekniği kullanılır? Kenar ilmekleri nasıl örülür? Yaka ve kollar farklı bir şekilde mi örülür? Hepsi UZMANTV'de... Bere, atkı örmek için kolay yapılabilecek, hataları gizleyecek teknikler hangileri? Kazaklar daha detaylı mı örülmeli? Daha ince şişler mi kullanılmalı? Kazakların yakası ve kolları nasıl bir şişle örülmeli? Kazağın bitim yerleri neden farklı örülmeli? Hangi teknikler daha şık durur? Hangi teknikler bir arada kullanılmaz? Kenar ilmeklerini örmeden doğrudan şiş üzerine mi almak gerekir? Nelere dikkat etmeliyiz? Örgü modelinden neler anlaşılır? Hangi şekil hangi tekniği gösterir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin