Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ördek Bakımı

Ördek yavrusunun bakımı nasıl yapılır?
Ördek bakımıyla ilgili merak ettiğiniz her şey... Ördek türleri arasındaki farklar nelerdir? Evcilleştirilebilen ördek cinsleri hangileridir? Evde bakacağımız ördeği nereden alabiliriz? Sağlıklı olduğunu nasıl anlarız? Ördeğin cins olduğunu anlayabilir miyiz? Ördek yavruları nasıl bir bakıma ihtiyaç duyar? Annesinden ayrıysa nelere dikkat etmeliyiz? Yavru ördekleri yıkamak doğru mu? Evde mi yoksa dışarıda mı beslemeliyiz? Ördek yavrusu neler yiyebilir? Kendi yiyeceğini bulabilir mi? Sadece yem mi verilmeli? Su nasıl verilmeli? Erişkin ördekler neler yiyebilir? Kendi yiyeceklerini bulabilirler mi? Ne tür yiyecekleri vermek doğru olmaz? Ördek için kümes hangi büyüklükte olmalı? Yavruları varsa kümesi nasıl hazırlamalıyız? Kümesin zemini nasıl olmalı? Ördekler ne kadar süre yaşar? En sık görülen hastalıklar nelerdir? İlaç, aşı gerekir mi? Ördeğimizi hangi durumlarda veterinere götürmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin