Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Onikiparmak Bağırsağı Ülseri Tedavisi

Onikiparmak bağırsağı ülseri nasıl tedavi edilir?
Onikiparmak bağırsağı ülseri tedavisiyle ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. Onikiparmak bağırsağı ülseri nasıl anlaşılır, onikiparmak bağırsağı ülseri olanlar hangi konularda dikkatli olmalı? İzleyin, onikiparmak bağırsağı ülseri hangi yöntemlerle tedavi edilir, tedavi edilmediğinde hangi tehlikelerle karşılaşılabilir, uzmanından öğrenin! Ülser ile hangi bölüm ilgilenir? Ülsere karşı rutin kontrol nasıl yapılır? Hangi testlerle ülser tespit edilir? Tedavi için operasyon nasıl yapılır? Riskli bir operasyon mudur? Cerrahi ile kesin tedavi edilir mi? İlaçla ülseri tedavi etmek mümkün mü? İlaçları uzun süre kullanmanın yan etkileri var mı? Ülser kansere çevirir mi? Belirtileri azaltmak yeterli mi yoksa tedavi olmak şart mı? Beslenme konusunda ne tür önlemler alınmalı? Uzun vadede ağırlaşmaması için neler yapılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin