Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Onikiparmak Bağırsağı Ülseri

Onikiparmak bağırsağı ülserinin belirtileri nelerdir?
Onikiparmak bağırsağı ülseri ve tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler! Onikiparmak bağırsağı ne işe yarar? Yanlış beslenmek onikiparmak bağırsağı ülserine neden olur mu? İzleyin, onikiparmak bağırsağı ülserinin mide ülserinden ne farkı vardır, nedenleri ve teşhis yöntemleri nelerdir, uzmanından öğrenin. Onikiparmak bağırsağı ülseri nasıl tedavi edilir? Yanıtlar UZMANTV'de! Onikiparmak bağırsağı nerededir? Hangi hormonları salgılar? Vücutta ne işe yarar? Ülser nedir? On iki parmak bağırsağı üzerinde nasıl yara oluşur? Ülserin hangi evresinde belirtiler görülür? Sindirim sistemi nasıl etkilenir? Mide ekşimesi, karın ağrısı belirti sayılır mı? Hangi ilaçlar ülser riskini artırır? Hangi besinlerde ülseri tetikleyebilir? Hangi hastalıklarla bir arada görülür? Tuzlu ve ekşi yiyecekler ülser yapar mı? Bağırsağın iç yapısını etkileyen besinler hangileri? Hangi sindirim sistemi hastalıkları ile ortak belirtiler verir? Reflüden nasıl ayrılır? Mide ülserinden fakrı nasıl anlaşılır? Mutlaka doktora mı görünmek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin