Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Omuz Ağrıları

Omuz ağrısı hangi hastalıkların belirtisi olabilir?
Omuz ağrısı hakkında merak ettikleriniz... Omuz ağrısı, omuzdaki hangi bozukluklardan kaynaklanabilir? Omuz ağrısı vücutta ne tür travmalar sonrası ortaya çıkabilir? Ne tür hastalıklar omuzda ağrıya neden olabilir? Omuz ağrısı hangi durumlarda kronik hale gelir? Omuzdan kaynaklanmayan hangi hastalıklar omuz ağrısı yapar? Hangi insanlar omuz ağrısını daha sık yaşar? Yaş, cinsiyet, meslek gibi hangi faktörler omuz ağrısının sıklığında etkilidir? Omuz ağrısının teşhisinde hangi yöntemler kullanılır? Omuzların baş seviyesinden yüksek tutulması ve bunun gün içinde sık sık tekrarlanması omuzda kalıcı hasarlar bırakabilir mi? Ne tür meslek gruplarında ve spor aktivitelerinde omuz ağrıları daha sık görülür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin