Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Olta ile Balık Tutmayı Öğrenin

Lüfer ve çinekop nasıl tutulur?
Amatör balıkçılar için olta ile balık tutma yöntemleri UZMANTV'de... Olta ile hangi balıklar avlanır? Hangi balıkta ne tür yemler kullanılır? İstavrit, levrek, lüfer, çinekop, palamut ve uskumru nasıl tutulur? Balık tutarken yemler nasıl kullanılmalı, hangi balık hangi yeme gelir öğrenmek istiyorsanız uzmanımız videolarla anlatıyor. İstavrit hangi mevsimde hangi denizde tutulur? İstavrit nasıl bir olta takımı ile tutulabilir? İstavrit tutmak için hangi yemleri kullanabiliriz? İstavrit tutarken nelere dikkat etmeliyiz? Lüfer oltaya alındığında ne tür numaralar yapar? Levrek oltaya alındığında hangi kurnazlıkları yapabilir? Kefal hangi mevsimde hangi denizde tutulur? Kefal hangi yem ve olta ile daha rahat tutulur? Kefal tutarken nelere dikkat etmeliyiz? Çinekop hangi yem ve olta ile daha rahat tutulur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin