Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Okul Öncesi Eğitim

Çocuğumuzun okul öncesi eğitimi için evde neler yapabiliriz?
Çocuklarda okul öncesi eğitim ile ilgili bilmeniz gerekenler... Okul öncesi eğitim çocuğun hangi yaş aralığını kapsar? Okul öncesi eğitim farklı yaş aralıklarına göre hangi etkinlikleri içerir? Okul öncesi eğitim almanın çocuk gelişimi ve gelecekteki okul başarısı açısından önemi nedir? Okul öncesi eğitime başlamak için belirli bir yaş var mı? Çocuktan çocuğa nasıl değişir? Çocuğumuzun okul öncesi eğitime ihtiyacı olduğunu nasıl anlarız? Okul öncesi eğitim çocuğu zihinsel açıdan okul çağına nasıl hazırlar? Bu dönemde beyin yapısı ve fonksiyonları nasıl gelişir? Dil ve matematik becerileri nasıl gelişir? Okul öncesi eğitimde çocuğun hangi sosyal becerileri daha çok gelişir? Anne ve babasıyla, yaşıtlarıyla ve çevresi ile ilişkileri nasıl gelişir? Kreşler çocukların hangi becerilerine eğilen etkinlikleri sürdürmeli? Anaokulunda çocukların gelişim sürecine uygun hangi etkinlikler mutlaka olmalı? Okul öncesi eğitime yeni başlayan çocuklarda yaşlarına ve yapılarına göre ne gibi farklı alışma zorlukları görülebilir? Çocukların eğitim kurumunda rahat hissedebilmeleri, sürece kolay alışmaları için ebeveynler nasıl bir tutum takınmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin