Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Öksürük ve Tedavisi

Öksürük için evde neler yaparsak iyi gelir?
Öksürük ve tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de! Öksürük neden olur? Öksürüğe neler iyi gelir ve öksürüğe karşı evde neler yapılabilir? İzleyin, öksürük şikayetinden dolayı hangi aşamada doktora başvurmamız gerektiğini, sigara içenlerin çok sık yaşadığı öksürük sorunu hakkında detaylı bilgiyi uzmanından öğrenin. Balgamlı ya da kuru öksürük tedavisinde neler yapılabilir? Cevabı UZMANTV'de... Farklı öksürük tiplerine farklı tedavi mi uygulanır? İlaç dışında yöntem var mı? Kaç gün sonra doktora gidilmeli? Hangi şikayette acil gidilmeli? Rahatlatıcı yöntemler neler? Bitki çayı ya da bal işe yarar mı? Neler yapılmamalı? Sigara ya da üşütme neden olur mu? Başka bir hastalık neden olur mu? Hangi durumlarda bulaşır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin