Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Oğlak burcu erkeği nasıl bir aşıktır?
Oğlak burcu erkeğinin ve aşk hayatı hakkında merak ettikleriniz... Aşk Oğlak burcu erkeğinin hayatında ne kadar yer tutar? Sevdiği kişiye yaklaşımı nasıldır? Oğlak burcu erkeği sevgisini gösterir mi yoksa mesafeli midir? Sevdiğine karşı soğuk mu durur yoksa sıcak kanlı mıdır? Oğlak burcu erkeğinin romantizme bakışı nasıldır? Romantik sürprizler yapar mı? Sevgilisine ya da eşine karşı yumuşak mıdır? Saygılı mıdır? Oğlak burcu erkeği flörtçü müdür? Karşı cinse yaklaşımı nasıldır? Biriyle birlikteyken başkalarıyla da ilgilenir mi? Oğlak burcu erkeği aldatmaya meyilli midir? Hangi durumlarda aldatır? Oğlak burcu erkeğini nasıl kontrol etmek gerekir? Fazla ya da az ilgili onu kaçırır mı? Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan etkilenir? Hangi karakter yapısından etkilenir? Hangi hareketler onu cezbeder? Oğlak burcu erkeği ne kadar kıskançtır? Kıskançlığıyla sevgilisini ya da eşini boğar mı yoksa kıskandığını gizleyen bir karaktere mi sahiptir? Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır? Oğlak burcu erkeği kıskandığı için sevdiğinden uzaklaşabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin