Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ödem Söktürücüler

Ödem söktürücü bitki çayları nelerdir?
Ödem söktürücülerle ilgili her şey! Ellerinizde, ayaklarınızda; vücudunuzda şişlik var ve kendinizi kıyafetleriniz içinde sürekli rahatsız hissediyorsunuz. Kilo vermeye çalışıyorsunuz ya hamilelik dönemindesiniz ve şişlik hissi bir türlü geçmiyor. Bunlar vücudun su toplamasından ve ödemden kaynaklanıyor. Ödemden kurtulmak istiyorsanız ödem söktürücü besinlerden yararlanabilirsiniz. Ödem tedavisi için kullanılan söktürücüleri uzmanımızdan dinleyin, şişlik hissinden kurtulun! Hangi besinler ödem söktürür, ödem selülit yapar mı, öğrenin! Tuz vücutta su tutulmasına neden olur mu? Hangi miktarda tuz tüketmek gerekir? Lifli gıdalar ödem atılmasını sağlar mı? Hangi meyve ve sebzeler ödem söktürür? Fazla su içmek ödemi azaltır mı? Hangi bitkiler vücutta toplanan suyun atılmasını sağlar? Ödem söktürücü bitki çayları hangi sıklıkla tüketilmeli? İdrar söktürücü bitki çaylarıyla ödem söktürücüler aynı mı? Maydanoz etkili bir ödem giderici mi? Maydanozu yemek mi yoksa kaynatıp suyunu içmek mi ödem söktürür? Hangi sıklıkla tüketilmeli? Hamilelik döneminde ödem oluşmasının nedeni nedir? Anne adayları ödem söktürücü ilaçlar kullanmalılar mı? Ödemi atmak için evde neler yapabilirler? Vücudumdaki ödemi atarsam zayıflar mıyım? Ödem yoksa ödem söktürücü kullanmak zararlı mıdır? Vücuttaki şişliğin gitmesi zayıflamak anlamına gelir mi? Ödem selülit oluşumunda nasıl bir rol oynar? Ödem hangi durumlarda selülite neden olur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin