Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Ocak 2017'de neler yaşayacak?

7,415
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Yepyeni bir yılın ilk ayında gökyüzü hareketinin astrolojik açıdan size etkileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Astroloji Uzmanı ve Eğitmeni Berna Atay ile hazırladığımız Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları videolarımızı izleyebilirsiniz. 


2016'ın son ayında, 19 Aralık'ta başlayan Merkür'ün geri hareketi 2017'nin ilk ayında, ayın 9'una kadar sürecek. Bu anlamda iletişim hatalarına karşı dikkatli olmaya devam etmeniz, geçmişten gelen konuları halletmeniz halen önemli. Bu anlamda her türlü aksaklığa, evrak eksikliği gibi konulara dikkat etmeniz gerekiyor. İş hayatında yeni çalışma yapacaksanız, daha önceden çalıştığınız, bildiğiniz yerlerle devam etmek sizi daha kazançlı kılacak. Aynı zamanda yeni alacağınız eşyalarda, yeni vereceğiniz kararlarda birlikte hareket etmeniz, yakınlarınızın fikirlerini de sormanız iyi olacaktır. Bu dönemde elde etmeye çalıştığınız verilerde tutarsızlık, aksama olabilir. Her alanda gerçek veriler 10 Aralık sonrası elinize düşmeye başlayacak. Zira sağlık vb. alanlarda da elinizdeki sonuçları doğrulatmanızı öneririz. Zira uygulanacak görüntüleme yöntemlerinin 10 Aralık sonrasında tekrar üzerinden geçilmesi sizi yanlış teşhislerden veya uygun olmayan tedavi yöntemlerinden koruyacak, sağlık anlamında zaman kaybetmenizi engelleyecektir.

Çok güzel bir yeni yıl olması dileklerimizle... 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat