Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nohutlu Pilav Tarifi

Nohutlu pilav nasıl yapılır?
Nohutlu pilav yapmayı uzmanından öğrenin... Nohutlu pilav için gereken malzemeler nelerdir? Pilav için ne kadar nohut gerekir? Kaç kişilik pilav için ne kadar malzeme kullanalım? Nohutları önceden haşlamak gerekir mi? Pirinçleri nasıl ıslatalım? Nohutlu pilav nasıl pişirilir? Malzemeler hangi sırayla tencereye alınır? Pirinçleri nasıl kavurmak gerekir? Ne kadar pirince ne kadar su konulur? Nohut hangi aşamada yemeğe eklenir? Nohutlu pilav kaç dakikada pişer? Nohutlu pilavın piştiğini nasıl anlarız? Nohutlu pilavı ne kadar süre demlendirelim? Nohutlu pilavı nasıl servis edelim? İyi bir nohutlu pilav için ne kadar pirince ne kadar su koymak gerekir? Nohutlu pilav sıvı yağla mı tereyağıyla mı daha lezzetli olur? Pilav pişerken ateşi nasıl ayarlamak gerekir? Pilav hangi aşamada demlenmeye alınır? Demlenirken ateşi nasıl ayarlanır? Pilavın demlenme süresi ne kadardır? Servise hazır pilavın görüntüsü nasıl olmalı? Nemini almak için üzerine nasıl bir malzeme koymak iyi olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin