Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nodüller Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Nodül nedir?
Nodül ile ilgili sık sorulanlar... Nodül nasıl oluşur? Nodüller nerede oluşur? Türleri nelerdir? Soğuk ve sıcak nodül ne demektir? Nodül hangi oranının çalışmasında bozukluk olduğunu belli eder? Tiroitle ilgili hangi sorunlar nodül oluşumunu tetikler? Nodül nasıl görünür? Gözle veya elle fark edilebilir mi? Ne tür testler yapılmalı? Nodüller için iğne biyopsisi mi yoksa cerrahi biyopsi mi kullanılır? Nodülün ne kadarlık kısmı biyopsi ile alınır? Nodül parçası nasıl incelenir? Nodüllerde kanser riski sık rastlanan bir durum mu? Nodüller ilaç tedavisi ile geçer mi? Ne tür ilaçlar kullanılır? İlaç tedavisine nasıl karar verilir? Nodül için ameliyat kararı nasıl verilir? Sadece kötü huylu nodüller mi ameliyatla alınır? Nodülün büyüklüğü ne kadar önemlidir? Nodül ameliyatı nasıl yapılır? Hasta neler yaşar? Nodül ameliyattan sonra tekrar eder mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin