Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

NLP ile Yeni Bir Yaşam

NLP nedir?
NLP iş dünyasında, aile içi ilişkilerin düzenlenmesinde giderek artan bir değer. Peki NLP ne anlama geliyor? Nerelerde kullanılabilir? Günlük hayatımıza nasıl geçirebiliriz? UZMANTV için Banu Gökçül anlatıyor. Açılımı nedir? Bu sözcükler ne anlama gelir? Genel anlamda amacı nedir? Nasıl ortaya çıkmıştır? Hangi tür problemlerle ilgilenir? NLP ne yapar ki problemlerimizi çözme konusunda yol alırız? NLP sayesinde ne olur ki, daha motive oluruz, daha etkili öğreniriz, özgüvenimizi kazanırız? Kurslar mı vardır? Bu kursları kim verir? Kurslarda ne öğretilir? Kitaplardan öğrenilir mi? NLP öğrenilse dahi bir NLP danışmanından periyodik hizmet almak gerekir mi? NLP'yi öğrendikten sonra günlük hayata geçirmek için neler yapılabilir? Her sabah kendimize sormamız gerekenler sorular mı vardır? Kriz zamanlarımızda NLP'yi nasıl devreye sokabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin