Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ninjutsu Dövüş Sanatı

Ninjutsu'nun diğer Uzakdoğu dövüş sanatlarından farkı ne?
Ninjaların dövüş sanatı olan Ninjutsu hakkında merak edilen her şey! Uzmanımız anlatıyor. Ninjutsu ne demektir? Yalnızca savunma amaçlı mı kullanılır? Kökeni nedir? Hangi meslekler Ninjutsu ile eğitilmeli? Ninjutsu diğer Uzakdoğu dövüş sanatlarından nerelerde farklılaşıyor? Bu farklılıkların nedeni ne? Antrenmanlarda sakatlanmalar yaşanır mı? Vücudun hangi bölgeleri zarar görebilir? Vuruş stilleri neden ölümcül risk taşır? Hangi kuşaklar var? En üst düzey nedir? Kaç yıl çalışmak gerekli? Nasıl bir sınav yapılıyor? Türkiye'de Ninjutsu eğitimi veren çok yer var mı? Hocayı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Uzakdoğu sporlarını bilen herkes Ninjutsu dersi verebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin