Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ninja Savunma Teknikleri

Yakamızdan tutarak saldırdıklarında hangi ninja tekniğini kullanabiliriz?
Beklemediğiniz anda gelen saldırılardan ninja savunma teknikleri ile kurtulun! Otururken, silahsız ya da yerde... Saldırılardan nasıl korunabilir, silahlı birinin karşısındayken onu nasıl yenebilirsiniz? Ercan Şarbat'ın öğrencileri ile birlikte gösterdiği savunma teknikleri sayesinde ninja tekniklerini öğrenecek, bıçaklı bir saldırıya uğradığınızda kendinizi nasıl koruyabileceğinizi göreceksiniz. Videolarla UZMANTV'de! Yakamızdan bizi yakalayan bir saldırgandan nasıl kurtulabiliriz? Birden fazla kişi saldırırsa neler yapabiliriz? Ninja teknikleri ile kişisel savunma yapmanın avantajları nelerdir? Ninja yere düştüğünde, yer değiştirmek istediğinde nasıl yuvarlanır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin