Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nezle

Nezle ile grip arasında ne fark var?
Nezle herkesin derdi. Ama çaresiz değil. Belirtilerini, tedavisini ve korunma yollarını uzmanımız anlatıyor. Nezle virüslere bağlı olarak mı gelişir? Hangi mevsimlerde daha sık görülür? Bulaşıcı bir hastalık mıdır? Nezle ve grip neden karıştırılıyor? Hangi belirtileri ortaktır? Nezle ile grip birbirinden nasıl ayrılabilir? Nezle olan kişinin boğazı kaşınır mı? Ateş görülür mü? Burun akıntısı olur mu? Nezle hangi durumlarda tehlikeli sayılmalı? Hangi hastalıklara çevirebilir? Ateşimiz kaç dereceyse, nezle kaç gün geçmediyse uzmana danışmalıyız? Alerjik nezle nedir? Hangi belirtilerle ayrılır? Alerjik nezle için farklı tedaviler mi var?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin