Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nergis Çiçeği Bakımı

Nergis nasıl yetiştirilir?
Nergis çiçeği bakımı hakkında merak ettikleriniz... Nergis bitkisi soğuktan etkilenir mi? Yetiştirileceği ortamın ısı koşulları nasıl olmalı? Nergis çiçeğinin bakılacağı mekânın ışık koşulları nasıl olmalı? Nergis doğrudan güneş ışığı görmeli mi? Nergis bitkisinin toprağı nasıl olmalı? Ne büyüklükte bir nergis bitkisi için hangi ölçülerde saksı kullanılmalı? Nergisin toprağı ne sıklıkta değiştirilmeli? Nergis ne sıklıkta sulanmalı? Nergis bitkisi kaç yıl yaşar? Nergis bitkisi çiçek açar mı? Ne zaman, hangi mevsimlerde çiçek açar? Çiçekleri nasıl olur? Çiçek açmaları için ortam koşullarının nasıl olması gerekir? Nergisi tohum ekerek mi yetiştirelim? Soğanını ekersek daha mı kolay olur? Nergis nasıl çoğaltılır? Nergis çoğaltırken nelere dikkat edilmeli? Nergis ekmek ya da dikmek için uygun mevsim nedir? Nergis ne tür ortamlarda yetiştirmeye uygun bir süs bitkisidir? Nergis bitkisi ne sıklıkta sulanmalı? Nergis bitkisinin toprağı nasıl olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin