Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nefes Darlığı Tedavisi

Nefes darlığı olanlar için nasıl bir tedavi uygulanır?
Nefes darlığı olanlar nasıl tedavi edilir? Hangi durumlarda ilaç tedavisi uygulanır? Nefes darlığı şikayet olanlar nasıl önlemlerler almalı? Nefes darlığını tetikleyenler neler? Tüm sorularınızın cevabı UZMANTV'de... Nefes darlığı KOAH, astım, bronşit gibi hastalıklarla tetiklenir mi? Obezlik, sinir gibi rahatsızlıklar nefes darlığına neden olur mu? Solunum yetmezliğine neden olan ilaçlar var mıdır? Solunum güçlüğü çeken biri nelere dikkat etmeli? Sigarayı bırakmak gerekli mi? Ağır yiyecekler nefes darlığının düşmanı mıdır? Nefes darlığı olan biri nasıl bir ilaç tedavisi görür? Nefes darlığı olan birine kalp yetmezliği tanısı konulmuşsa, nasıl bir tedavi uygulanır? Astım ve kronik akciğer hastalığı olanlarda nasıl bir yol izlenir? Herhangi bir enfeksiyon söz konusuysa neler yapılabilir? Enfeksiyon ve kalp yetmezliği gibi durumlarda mutlaka ilaç tedavisi olmalı mıdır? Tedavi gerçekleştirilmezse ne gibi sorunlar çıkabilir? Bu tedavide ilaçlar ne kadar süre ile alınır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin