Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Takı Tasarımcısı Olunur

İyi bir takı tasarımcısı hangi özellikleri taşımalı?
Takı tasarımcısı olmak isteyenlerin merak ettiği her şey... Takı tasarlamak isteyenler hangi malzeme ve değerli taşta uzmanlaşacağına nasıl karar verebilir? Takı tasarlamak için çizim yeteneğine ve bilgisine ihtiyaç var mı? Tasarımcılar hangi tür programlarla çizim yapabilirler? Tasarım yapmak isteyen kişi el ile çizim yapsa yeterli olur mu? İyi bir takı tasarımcısı ne tür özelliklere sahip olmalı? Çizim yeteneği olan herkes takı tasarlayabilir mi? Takı tasarımcısı sadece takı mı tasarlar yoksa takıların yapımı ile de ilgilenir mi? Takı tasarımında sadekarın önemi nedir? İyi bir sadekar olmak için ne kadarlık bir deneyim gerekir? Takı tasarımcıları ne tür işlerde çalışabilir? İş olanakları nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin