Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Rollerblade Yapılır

Rollerblade ile nasıl durulur?
Rollerblade üzerinde nasıl dengede durulur? Nasıl hızlanılır? Nasıl durulur? Videolarla öğrenmek istiyorsanız eğitmenimiz anlatıyor. Ayakkabı ile kullanılan rollerbladeler var mı? Ayağa nasıl geçirilir? Bağlantılar nasıl kapatılır? Ayağa nasıl kalkılır? Ayağa kalkarken nelere dikkat edelim? Yeni başlayanların sık yaptığı hatalar nelerdir? Geriye veya öne düşüyor gibi hissedersek ne yapmalıyız? Kollar ve bacaklar nasıl kullanılmalı? Ayaklar nasıl hareket etmeli? Ayak nasıl itilmeli? Hız kazanırken kollar denge için nasıl kullanılır? Dönüş yaparken bacakların pozisyonu nasıl olmalı? Dönüş yapmak için fren kullanılır mı? Dönüşlerde denge nasıl sağlanır? Durmak için fren mi kullanılır? İlerleyen aşamalarda, fren çıktığında ayak hangi pozisyonda olmalı? Yavaşlarken vücut duruşu nasıl olmalı? Sokakta ve gösterilerde en çok tercih edilen hareketler nelerdir? Merdivenden atlama, ray üzerinde kayma, kendi etrafında dönüş nasıl yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin