Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Polis Olunur

Polis olmak isteyenler nasıl bir mülakattan geçer?
Polis olmak için gereken şartlar hakkında sık sorulanlar... Polis olmak için hangi şartlar aranır? Polis olmanın kaç farklı yolu vardır? Hangi yaşa kadar polis olunabilir? Hangi yaştan sonra polis olmak mümkün değildir? Hangi suçlardan hüküm giyenler polis olamaz? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şart mı? Polis olmak isteyenler hangi testlerden geçirilir? Nasıl bir sağlık muayenesi yapılır? Boy, kilo dengesine nasıl bakılır? Hangi durumlarda başvuru reddedilir? Polis olmak isteyenler hangi testlerden geçirilir? Nasıl bir sağlık muayenesi yapılır? Boy, kilo dengesine nasıl bakılır? Hangi durumlarda başvuru reddedilir? Mülakatta neler sorulur? Kendine güven, konuşma vs. nasıl test edilir? Komiser olmak için hangi seviyelerden geçilir? Komiser yardımcılığı için sınava mı giriliyor? Komiser olduktan sonra hangi aşamalardan devam edilebilir? Kimler başkomiser olabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin