Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Pazarlık Yapılır

Alıcılar nasıl pazarlık yapmalı?
Satıcı nasıl pazarlık yapmalı? Alıcının ürünü ya da hizmeti satın alma konusunda ciddi olup olmadığı nasıl anlaşılır? Bir ürün alırken nasıl pazarlık yapılmalı? İzleyin, 'Satışın 10 Altın Kuralı' Kitabı Yazarı Taner Özdeş'ten pazarlık ve satış yapmanın inceliklerini öğrenin. Satış sırasında ne kadar pazarlık payı bırakılır? Pazarlık sırasında satışı desteklemek için fiyat dışında neler konuşulmalı? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de... Malı satın alacak kişi pazarlık sırasında nelere dikkat etmeli? Fiyat düşürmek için neler söyleyebilir? Malı satacak kişi pazarlık sırasında nelere dikkat etmeli? Fiyatı yükseltmek için neler söyleyebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin