Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Ninja Olunur

Herkes ninja olabilir mi?
Giydikleri siyah giysiden dövüş malzemelerine Ninjalar hakkında merak edilenler! UZMANTV sordu, Türk Ninja Ercan Şarbat yanıtladı. Samuraydan farkı nedir? Ne tür görevlerde kullanılırlar? Doğallıktan nasıl faydalanırlar? Ninja giysileri nasıldır? Neden genelde siyahtır? Yüzleri neden kapalıdır? Bu giyim tarzının kökenleri nedir? Hangi yaşta eğitime başlamak gerekir? Hangi kişilik özellikleri gerekir? Güçlü olmak ne kadar önemli? Disiplin şart mı? Yıldız nedir? Kullanılan sopaların hangi türleri var? Ninjalar katana kullanır mı? Ninja eğitimi kaç bölümden oluşur? Önce disiplin mi, teknik mi öğrenilir? Ninjalar kendilerini nasıl geliştirebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin