Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Modacı Olunur

Modacı olmak için çizim yapabilmek gerekiyor mu?
Ünlülerin modacısı Gülşah Saraçoğlu, moda dünyasında emin adımlarla nasıl yükselmek gerektiğini anlatıyor. Eşsiz videoları mutlaka izleyin. Moda okulunda okumuş olmak şart mı? Yoksa mesele zaten kişinin kendisini geliştirmesi ile mi alakalı? Akımları bilmek, dönemleri tanımak yeterli mi? "Çekirdekten yetişmenin" faydaları nelerdir? Dikiş bilmek nasıl avantajlar sağlar? Dikiş öğrenmek için ne yapmak gerekir? Ünlü modacılar dikiş bilir mi? Yalnızca fikir sahibi olmak yeter mi? Çizim yapmak nasıl bir avantaj sağlar? Çizim yapmayı nasıl öğrenebiliriz? Kendimizi nasıl geliştirebiliriz? Modacı modayı ne kadar takip etmeli? Kendi yolunda mı ilerlemeli? Diğer modacıların doğrularını uygulamak tarz oluşturmaya yarar mı? Hangi ruh halinde elbise tasarlıyorsunuz? Ruh haliniz değiştiğinde tasarladığınız elbiseyi beğenmediğiniz oluyor mu? Günden güne düşünceleriniz nasıl değişiyor? Modacı olmak isteyenler işe nereden başlamalı? Kendilerini nasıl geliştirebilirler? Modacılarla mı, terzilerle mi çalışmalılar? Ünlülerle nasıl tanışılır? Referans mı gerekir? Kıyafetlerimizi nasıl tanıtabiliriz? Defile düzenlemek doğru bir yol mu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin