Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Kurbağalama Yüzülür

Kurbağalama nasıl bir yüzme stilidir?
Kurbağalama yüzmenin püf noktaları UZMANTV'de! Kurbağalama stilinde suya nasıl girilmeli, kurbağalama yüzerken hız kazanmak için hangi hareketler yapılmalı? İzleyin, nasıl kurbağalama yüzebileceğinizi, kurbağalama yüzerken hangi hatalardan kaçınmanız gerektiğini, uzmanından öğrenin! Kurbağalama stilde vücudun hangi bölgeleri daha çok çalışır? Kurbağalama stilde kollar nasıl vurulmalı? Bel bölgesi kurbağalama yüzerken nasıl hareket etmeli? Kurbağalama stil yüzme yarışlarında önde yer almak için suya girişte nelere dikkat etmek gerekir? Kurbağalama stil yüzme yarışmalarında nelere dikkat edilir? Kurbağalama stil yarışmalarından yüzücü hangi durumlarda diskalifiye olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin