Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Küpe Yapılır

Evde yapabileceğimiz küpe çeşitleri nelerdir?
En güzellerini yapmak elinizdeyken küpeye neden para veresiniz? A'dan Z'ye küpe yapımı videolarla UZMANTV'de. Sallantılı, nokta küpeler için farklı malzemeler mi var? Parçalar metal mi, plastik mi olmalı? Hangi renk ve biçim seçenekleri bulunur? Çiviyi kısaltmak için hangi aletler gerekir? Ucunu hangi aletle kıvırırız? Misina veya ipe ihtiyacımız var mı? Evde yapılan sallantılı küpeler sağlam olur mu? Evde damla küpe yapabilir miyiz? Hangi küpeleri hazır almamız daha iyi? Hangi küpelere para vermek gereksiz? Çiviler hangi malzemelerden yapılmalı? Metal çivilerin kulağı alerjik olarak etkilemesi mümkün mü? Kalınlığını ve rengini nasıl belirlemeliyiz? Küpe yapımının aşamaları nelerdir? Boncuk nasıl geçirilir? Ne zaman çivi bükülür? Çivinin fazlası nasıl kırılır? Çivi hangi aletle bükülmeli? Ne kadar bükebiliriz? Bükerken kırılmaması için nelere dikkat edilmeli? Küpeler hangi bölümlerde ayrılabilir? Bağlantı noktaları nasıl sıkılaştırılır? Evde yapılan küpeler ne kadar sağlam olabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin