Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Keskin Nişancı Olunur

İsabetli bir atış için silahı nasıl tutmalıyız?
Keskin bir nişancı olabilmek için yapmanız gereken şeyler UZMANTV'de. Silahı nasıl tutmalı, hedefe nasıl odaklanmalısınız? Silah tutarken yapılan en büyük hatalar nelerdir? Avcı Cemil Cemali bir keskin nişancıda olması gereken özellikleri videolarla anlatıyor. Göz, gez ve arpacık nasıl bir hizada olmalı? Nişan alırken hangi göz kapalı tutulur? Tetik çekilirken nelere dikkat edilmeli? Tetik çekerken nefes nasıl kontrol edilir? Silahlar ne kadar teper? Silah çok tepiyorsa ne yapılmalı? Silahın tepmesi ateş eden kişiye zarar verebilir mi? İsabetli atış yapmak için silah nasıl tutulmalı? Ateş ettikten sonra fişek nasıl yerleştirilir? Kurşun nasıl konur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin