Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Kaptan Olunur

Kaptanlar yüksek maaş alır mı?
Gemi kaptanı olmak için gerekli şartlar hakkında bilmeniz gerekenler... İyi kaptan kime denir? İyi bir gemi kaptanı olmak isteyenler kendilerini nasıl geliştirebilir? Hangi tür gemilerde kaptanlık yapanlar daha yüksek gelire sahiptir? Kaptan olmanın ne tür avantajları vardır? Kullandığımız tekneye göre farklı ehliyetler mi almalıyız? Kullanılan geminin amacına göre ehliyetler değişir mi? Kaptan ehliyetine sahip kişi her gemiyi kullanabilir mi? Alacağımız eğitim ne kadar sürer? Kılavuz kaptan ne iş yapar? Nerelerde görev yapma imkanı vardır? Kılavuz kaptan olmak için nasıl bir eğitim almak gerekir? Gemi büyüdükçe kullanma prensipleri değişir mi? Bir kaptan her boydaki gemiyi kullanabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin