Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl DJ Olunur

DJ olmak için ne kadar müzik bilgisi gerekir?
Disc Jockey olup yüzlerce insan coşturmak mı istiyorsanız? DJ denilince Türkiye'de ilk akla gelen isimlerden olan Suat Ateşdağlı yol gösteriyor. Bilmeyenler için, DJ'e neden ihtiyaç olduğunu anlatır mısınız? Bu konuda yanlış bilinen noktalar var. Örneğin, DJ sadece arka arkaya şarkı çalan kişi midir? Yalnızca tempoyu mu ayarlar? DJ'lik aslında neden zor bir meslektir? Hangi tür müzikleri takip etmek gerekir? Sadece müzik bilgisi yeterli midir? Ritim duygusu ne kadar önemlidir? Sürekli yeni ekipmanlar satın almak gerekir mi? Bu ekipmanlar nereden alınır? Diğer DJ'lerin performanslarını dinlemek gerekir mi? DJ olmak isteyenlere neler önerirsiniz? Yalnızca bar ve kulüplerde mi çalışılır? İnternet yayını ile para kazanmak mümkün mü? Albüm yapılabilir mi? Altyapılarını kimler kullanır? DJ'leri birbirinden ayıran özellikler nelerdir? Kullandıkları parçalar mı değişir? Kullandıkları müzik türleri mi değişir? Kendi bestelerini, mikslerini mi kullananlar var mıdır? İyi bir DJ'in özellikleri nelerdir? Topluluğu coşturmak yeterli midir? Canlı performans yerine hazır plak kullanmak yanlış mıdır? Doğaçlama yapabilmek mi gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin