Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl Dikiş Dikilir

Fermuar nasıl dikilir?
Dikiş dikmeyi öğrenmek isteyenler için uzmanımız anlatıyor. Düğme nasıl dikilir? Teyel nasıl atılır? İlik nasıl açılır? Paça nasıl kıvrılır? Dikişin dışarıdan belli olmaması nasıl sağlanır? Her kumaş dikilebilir mi? Sökük nasıl sağlam dikilir? Ölçü nasıl alınır? Kot paçası nasıl kıvrılır? Duble paça nasıl yapılır? Sağlam olması için nasıl dikmeliyiz? Bolluk yapmaması için nelere dikkat etmeliyiz? Teyel ne işe yarar? Püf noktası nedir? İğneyi kumaşa ne kadar batırmalıyız? Sürfile ne işe yarar? Düzgün yapmak için nelere dikkat etmeliyiz? Etek kıvırırken her tarafın eşit olması için nelere dikkat etmeliyiz? Plili etek nasıl kıvrılır? İliğin yanlarının atmaması nasıl sağlanır? Hangi kumaşa ilik açılır? Fermuarın pot yapmaması nasıl sağlanır? Fermuar yeri nasıl açılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin