Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Namaz Kılmayı Öğrenin

Namazda nasıl oturulur?
Namaz kılma ile ilgili her şey! İftitah tekbirini kadınlar ve erkekler nasıl alır, namazda nasıl kıyam durulur; nasıl oturulur öğrenin. Namaz sırasında rükuya durma, secdeye varma ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. İftitah tekbiri ne zaman alınır? Erkekler nasıl tekbir alırlar? Kadınlar nasıl tekbir alırlar? Erkekler nasıl kıyama dururlar? Kadınlar nasıl kıyama dururlar? Kıyama ne zaman durulur? Ayakta dururken hangi dualar okunur? Rükuya ne zaman durulur? Erkekler rükuda nasıl dururlar? Kadınlar rükuda nasıl dururlar? Rükuda hangi dualar okunur? Erkekler secdeye nasıl varırlar? Kadınlar secdeye nasıl varırlar? Secdeye ne zaman varılır? Secdede hangi dualar okunur? Erkekler nasıl oturur? Kadınlar nasıl oturur? Namazda ne zaman oturulur? Otururken hangi dualar okunur? Erkekler nasıl selam verir? Kadınlar nasıl selam verir? Selam ne zaman verilir? Selam verirken hangi dua okunur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin