Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Namaz Çeşitleri

Cuma namazı nasıl kılınır?
Namaz çeşitleri UZMANTV'de... İslamiyette ibadetlerinin en önemlisi namaz hakkında bilmeniz gerekenler. Bayram namazı, cenaze namazı, cuma namazı, istihare namazı nasıl kılınır, aralarındaki farklar nelerdir? Teravih namazı ile vitr namazı kılınırken hangi dualar okunur? İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı videolarla anlatıyor! Cenaze namazının şartları neler? Cenaze namazı nerede kılınır? Cenaze namazının diğer namazlardan farkı nedir? Cenaze namazı kılarken hangi dualar okunur? Teravih namazı ne zaman kılınır? Teravih namazı nasıl kılınır? Teravih namazının kazası var mı? Bayram namazı bayramın kaçıncı günü kılınır? Bayram namazı farz mı? Bayram namazı kaç rekattır? Bayram namazının cemaatle birlikte kılınması şart mıdır? Cuma namazı hangi vakitte kılınır? Cuma namazı kaç rekattır? Cuma namazı nasıl kılınır? İstihareye yatmak ne anlama gelir? Rüyası için namazını mutlaka kılmak gerekir mi? Nasıl kılınır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin