Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Muhabbet Kuşu Cinsleri

Muhabbet kuşlarının genel özellikleri nelerdir?
Muhabbet kuşu cinsleri hakkında merak ettikleriniz... Muhabbet kuşumuzu alırken nelere dikkat etmeliyiz? Cins olduğunu nasıl anlarız? Muhabbet kuşu nereden alınmalı? Kanatlarından, gagasından, renginden cinsini nasıl anlarız? Altın muhabbet kuşları hangi renklerde olur? Anayurdu neresidir? Ne kadar süre yaşar? Türkiye şartlarına uygun mudur? Güneş muhabbet kuşunu kimler tercih etmeli? Güneş muhabbet kuşlarının kanatlarının, gagasının özellikleri nelerdir? Ötüşü nasıldır? Güneş muhabbet kuşlarının sıcak bir ortamda mı beslenmesi gerekir? Patagonya cinsi muhabbet kuşu diğerlerinden nasıl ayırt edilir? Kimler Patagonya cinsi muhabbet kuşu almalı? Muhabbet kuşlarının genel özellikleri nelerdir? Muhabbet kuşları nasıl bir ortamda beslenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin