Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Muhabbet Kuşlarının Psikolojisi

Muhabbet kuşum hiç ötmüyor, neden olabilir?
Muhabbet kuşlarının psikolojisi hakkında her şey! Kuşunuzla ilgilenmediğinizde psikolojisi bozulur mu? Sorularınızın cevabını videolarla, uzmanından alın. Kuşlar kendileriyle ilgilenilmesinden hoşlanır mı? İlgilenilmeyen bir kuşta ne gibi rahatsızlıklar görülür? Hangi durumlarda bir hayvan psikologundan yardım almalıyız? Kuşların psikolojik sorunları hangi yöntemlerle tedavi edilir? Kuşlardaki davranış bozuklukları nasıl düzeltilir? Muhabbet kuşlarının psikolojik sıkıntıları nasıl anlaşılır? Hangi davranışlarını gözlemlemeliyiz? Muhabbet kuşunun ötmemesinin nedenleri neler olabilir? Muhabbet kuşunun ötmemesi psikolojik bir rahatsızlığa işaret midir? Muhabbet kuşları neden çiftlerine ilgi göstermez? Çiftine ilgi göstermeyen bir kuşun ne gibi bir problemi olabilir? Ne yapmak gerekir? Muhabbet kuşları neden yemlerini yemez? Yem yememeleri ne gibi bir sorunun göstergesidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin