Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Muhabbet Kuşlarını Tanıyın

Muhabbet kuşuyla nasıl iletişim kurmalıyız?
Evlerin neşeli sesi muhabbet kuşları. Nasıl iletişim kurmanız gerektiğini, ne zaman konuşacağını UZMANTV'den öğrenin. Muhabbet kuşu nasıl bir kuştur? Uzun süre yaşar mı? Kırılgan mıdır? Kolay hasta olur mu? Hangi evler için uygundur? Büyüklüğü nasıl ayarlanmalı? Küçük kafeslerin ne tür dezavantajları var? Kuşun rahat etmesi için nelere dikkat edilmeli? Muhabbet kuşları neden aynayla oynamayı sever? Kafes içinde sıkılmaması için ne tür aletler var? Muhabbet kuşu evi ne kadar sürede tanır? Kaç hafta boyunca kafesten çıkmamalı? Kafes dışına çıkmaya alışırsa kaçma eğilimi gösterir mi? Kafes güneş almalı mı? Evin hangi odasında durmalı? Ev halkının yaşamadığı odalara koymak yanlış mı? Muhabbet kuşları ilgi bekler mi? Sürekli konuşmak mı gerekir? Devamlı ellemek kuşa zarar verebilir mi? Muhabbet kuşu konuşabilen bir kuş mu? En kolay hangi kelimeleri öğrenebilir? Konuşturmaya ne zaman başlanmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin