Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mücver Yapmanın Püf Noktaları

Mücver nasıl yapılır?
Mücver tarihi hakkında merak ettikleriniz... Mücverin ana malzemeler nelerdir? Mücvere patates veya peynir konur mu? Mücvere konulacak peynir nasıl olmalı? Mücveri margarinle mi, sıvı yağla mı yapmak daha lezzetli olmasını sağlar? Mücvere hangi baharatlar yakışır? Mücver için kabakları hangi kalınlıkta rendeleyelim? Baharatları ne ölçüde koyalım? Mücver unu nasıl karıştırılmalı? Malzemeler hangi sırada eklenmeli? Mücveri kızartırken nelere dikkat etmek gerekir? Kızartırken dağılmaması için mücver nasıl kızartılmalı? Mücver için yapılan yumurtalı harcın kıvamı nasıl olmalı? Mücverin fazla sulanmaması için nelere dikkat etmeliyiz? Çok yağ çeken mücverdeki yağı nasıl alabiliriz? Mücverin yanmaması için nasıl pişirmek gerekir? Mücver ılık mı soğuk mu daha lezzetli olur? Başka hangi meze ve yemeklerin yanına yakışır? Yanına garnitür olarak ne konabilir? Üzerine süslemek için neler serpilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin