Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

MR Hakkında Merak Edilenler

Sık MR çektirmek kansere neden olur mu?
MR çektirmek kansere yol açar mı? Hamile kadınlara zararı var mı? Ne kadar güvenilir bir alettir? Cevaplar UZMANTV videolarında. Hangi sıklıkta MR çektirilebilir? Sonuçları ne kadar ayrıntılı oluyor? Yanlış teşhis riski tamamen ortadan kalkıyor mu? Radyasyon mu, radyo dalgalarıyla mı çalışır? Kişi üzerinde uzun vadede olumsuz etkileri olabilir mi? Anestezi ile MR'a girilir mi? Sedasyon nedir? Sedasyon alınarak MR'a girebilir miyiz? Açık MR diye bir şey var mı? MR'ın hamileler üzerinde olumsuz etkisi var mı? Anne karnındaki 3 aylığa kadar bebekleri nasıl etkiler? Doktor mutlaka uyarılmalı mı? Sık MR çektirmek zararlı mı? Ne kadar süre arayla MR çektirilebilir? Neden bazı merkezler çok pahalı? Ucuza MR çektirmemeli miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin