Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Motosiklet Çeşitleri

Racing motosikletlerin özellikleri nelerdir?
Touring, Enduro, Scooter, Racing, Chopper... Çeşit çeşit motosikletler! Nelere göre ayrılır? Motosikletler neye göre çeşitlenir? Kullanım amacına göre mi? Motor gücüne göre mi? touring motosikletlerin motor hacmi nedir? Şehir içi için mi uygundur? Yolcu, bagaj taşımaya uygun mudur? Endurolar Türkiye için uygun mudur? Gücü ne kadardır? Yolculuk için uygun mudur? Bakımları kolay mıdır? Fiyatları uygun mudur? Scooter motosikletlerin tekerlekleri daha mı küçüktür? Şehir içi ulaşım için mi idealdir? Bacaklar aracın içinde kaldığı için trafikte özel kıyafet, kask açısından farklılaşır mı? Racing motosikletler yarış amacıyla mı üretilmişlerdir? Hızını hangi özellikleri belirler? Kullanmak zor ve tehlikeli midir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin