Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Moli Balığı Bakımı

Moli balığı nasıl yavrular?
Moli balığı bakımı hakkında bilgi sahibi olun... Moli nasıl bir balıktır? Moli balığının doğal yaşam alanı neresidir? Moli balığının türleri nelerdir? Moli balığına nasıl bakılır? Moli balıkları ne kadar yaşarlar? Moli balığı için uygun akvaryum boyutu ne olmalı? Moli balığının akvaryum özellikleri ne olmalı? Havalandırma nasıl olmalı? Işıklandırmada nelere dikkat edilmeli? Moli balığına hangi balık türleriyle birlikte bakabiliriz? Akvaryuma canlı bitki koyulabilir mi? Bu bitkiler hangi özelliklerde olmalı? Moli balığı için ne tür yemler kullanmalıyız? Moli balığının beslenmesinde nelere dikkat etmeliyiz? Ne sıklıkta yem vermeliyiz? Moli balığı diğer balıklarla birlikte beslenebilir mi? Moli balıkları hangi balıklarla birlikte beslenemez? Moli balığı nasıl yavrular? Moli balığı doğurgan bir balık mıdır? Moli balıkları ortalama kaç günde bir yavrularlar? Moli balığından ortalama kaç tane yavru alabiliriz? Yavruların dişi mi erkek olduğunu nasıl anlarız? Moli balığı yavrusuna zarar verir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin