Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Modem Nasıl Seçilir

Kablosuz modem alırken nelere dikkat etmeliyiz?
İnternet sürekli elimizin altında olmalı. Peki en kaliteli ve hızlı bağlantılara sahip olmak için modem alırken nelere dikkat etmeliyiz? Kablolu ve kablosuz modemlerin özellikleri nelerdir? Kapsama alanını genişletmek için neler yapılabilir? Alacağımız modem hangi özelliklere sahip olmalı? UZMANTV videoları ile öğrenin. DSL modemi bağlamak için hangi malzemeler gerekir? Bilgisayarın hangi girişi kullanılır? Hat telefon görüşmesi için de kullanılıyorsa kabloları bağlarken nelere dikkat etmeli? Modeme ve bilgisayara splitter nasıl bağlanır, işlevi nedir? Modem birkaç farklı bilgisayara aynı anda bağlanmak isteniyorsa ne yapılmalı? Modemin bilgisayarla bağlantı kurduğu nasıl anlaşılır? Modem çeşitleri nelerdir? Özellikleri ve aralarındaki farklar nelerdir? Her modem her bağlantı için kullanılabilir mi? Modemi bilgisayara bağlarken nelere dikkat etmeliyiz? Ethernet mi usb girişini mi kullanalım? Şifre ayarlarını nasıl yapabiliriz? Kablosuz modemlerin özellikleri nelerdir? Her bilgisayara olur mu? Kablosuz modemlerde hangi kriterleri aramalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin