Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Modem Nasıl Kurulur

Modemin internet ayarları nasıl yapılır?
Modem kurmayı öğrenin. Modem ilk alındığında bilgisayara nasıl bağlanır? Kablosuz ağ kurulumu nasıl yapılır? İzleyin, modem güvenlik ayarları nasıl yapılabilir, alacağınız modeme nasıl karar verebilirsiniz, uzmanından öğrenin. Kablosuz ağınızın başkaları tarafından kullanılmasını nasıl engelleyebilirsiniz? Youtube benzeri sitelere girmek için modemde DNS ayarları nasıl yapılır? MAC bilgisayarlarda modem ayarları farklı mıdır? Yanıtlar UZMANTV'de! Modem çeşitleri nelerdir? ADSL, kablolu ve kablosuz modemin özellikleri ve farklılıklar nelerdir? Modemde yeni teknolojiler nelerdir? Hangi tip modemler daha hızlı? Kablosuz modemin internet ayarlarını yaptıktan sonra internetin bağlı olduğunu hangi ışıklarından anlarız? Kablosuz modemin güvenlik ayarları markadan markaya değişir mi? Nereden yapılır? Hangi adımlar izlenir? Nasıl bir şifre tercih etmeliyiz? Mac ile kablosuz modem nasıl bağlanır? Ayarlar nereden yapılır? Bağlantının kurulduğu nasıl anlaşılır? Port açmak ne demektir, ne işe yarar? Kablolu modemde port açmak için hangi ayarlar nereden değiştirilir? Kablosuz modemde port açmak için ayarlar nereden değiştirilir? Cep telefonunda hangi özellik bulunmalı? Telefon bilgisayara ne şekilde bağlanabilir? Telefon için gerekli sürücüler nereden indirilebilir? Bilgisayarda ayarlar nereden nasıl yapılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin