Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Miyomlar

Miyom nedir?
5 soruda miyomlarla ilgili tüm merak ettikleriniz. Tabii ki videolarla. Hangi kas ve organlara bağlıdır? Miyom vücudun hangi bölgelerinde görülebilir? İyi huylu bir kitle midir? Neden zamanla büyür veya küçülür? Hangi hormonlar miyom oluşumunda etkilidir? Hamilelik ile miyom arasında nasıl bir ilişki vardır? Kalıtsal özellikler ne kadar önemlidir? Hangi yaşlarda daha sık miyoma rastlanır? Menopozda olan kadınlarda miyom riski var mıdır? Ergenlik çağında miyoma hangi sıklıkta rastlanır? Adet kanamalarını nasıl etkiler? Ağrı ve sızı yapar mı? İdrar ve dışkı boşaltımında hangi zorluklar yaşanır? Miyom hangi testlerle tespit edilir? Hangi sıklıkta kontrole gitmek gerekir? Yaşlandıkça kontroller sıklaştırılmalı mı? Ultrason ile kesin tanı konabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin