Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Miyom Tedavisi

Miyom nasıl bir operasyonla çıkarılır?
Hangi miyomlar alınmalı? Miyon kansere çevirir mi? Sormak isteyip soramadıklarınızı UZMANTV'den izleyin. Operasyona hazırlık nasıl yapılır? Ağrılı bir ameliyat mıdır? Ne kadar sürer? Anestezi gerekli midir? Hasta ne kadar sürede taburcu edilir? Miyomlar büyümüyorsa bile çıkarılmaları gerekir mi? Günlük yaşamı etkilemiyor ise miyomlar çıkarılmalı mı? Miyomlar hangi sıklıkta kontrol edilmeli? Rahmin mutlaka alınması gerekir mi? Hangi durumlarda yumurtalıklar da alınır? Yaşa göre cerrahi yöntem değişir mi? İlaç tedavisiyle miyomlardan tamamen kurtulmak mümkün mü? Miyomları küçülterek tüm risklerden kurtulabilir miyiz? İlaçlar şikâyetlerimiz azaltır mı? Miyomlar zamanla kısırlığa neden olur mu? Boşaltımda ne gibi zorluklar yaşanır? Düşük riskini arttırır mı? Miyom kansere neden olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin