Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Milföy Pasta Yapmayı Öğrenin

Milföy pasta nasıl yapılır?
Milföy pasta yapmayı öğrenin. Milföy pasta için gerekli malzemeler nelerdir? Milföylerin dağılmaması için nasıl fırına vermek gerekir? İzleyin, meyveli milföy pasta kreması nasıl hazırlanır, malzemelerin dağılmaması için pasta yaparken krema nasıl sürülmeli, uzmanından öğrenin. Meyveli milföy pastada hangi meyveleri kullanabilirsiniz, milföy pasta ne kadar süre bekletilip servis edilmeli? Yanıtlar UZMANTV'de! Krema için hangi malzemeler gerekir? Ne kadar kremaya ihtiyacımız var? Karışım nasıl hazırlanır? Nasıl pişirilir? Milföyler nasıl çözdürülür? Milföy pastanın malzemeleri nelerdir? Nasıl pişirilir? Milföy pastaya krema nasıl sürülür? Milföyün piştiği nasıl anlaşılır? Milföyü kırmadan kremayı nasıl doldururuz? Milföy pasta nasıl süslenir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin