Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Migren Tedavisi

Migren ağrısı çekenler ne tür ilaçlar kullanabilir?
Migrenden kurtulmak için tek yapmanız gereken UZMANTV izlemek. Nelere dikkat etmeli, hangi sporları yapmalısınız? İzleyin. Hangi ortamlardan uzak durulmalı? Uyku düzeni nasıl olmalı? Stresi azaltmak işe yarar mı? İlaçlar mutlaka doktor kontrolünde mi alınmalı? Sıradan ağrı kesiciler işe yarar mı? Migrene özel ilaçlar var mı? Migreni cerrahi operasyonla sona erdirebilir miyiz? Hangi bölgelere operasyon yapılabilir? Türkiye'de uygulanan yöntemler nelerdir? Yoga ve pilates migrene neden iyi gelir? Egzersizler mi, stresten uzak olmak mı daha etkili? Spor ile migren tedavi edilebilir mi? Migreni olanlar neden atak sırasında uyumayı tercih eder? Tedavi edici etkisi var mı? Rahatlamak migrenin geçmesi için yeterli mi? Migren beyin kanamasına neden olur mu? Migren ilerleyici bir hastalık mı? Migren tekrarlayan bir hastalık mı? Tedavi sürekli mi olmalı? Hayat boyu ilaç mı kullanmak gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin