Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mide Ülseri ve Tedavisi

Mide ülserinin belirtileri nelerdir?
Uzmanımız mide ülseri hakkına tüm merak ettiklerinizi cevapladı. Belirtileri nedir? Nasıl tedavi edilir? Kansere çevirir mi? Stres, beslenme ülsere neden olur mu? Gastrit tedavi edilmezse ülsere mi çevirir? Alkol ve sigaranın etkisi nedir? İlaç kullanmak ülsere yol açar mı? Hastanın şikayetleri nelerdir? Midede yanma mutlaka ülser mi demektir? Günlük yaşamda ne tür zorluklar yaratır? Hangi yemeklerden uzak durulmalı? Asitli içecekler, baharatlar, alkol tüketimi sakıncalı mı? Aç veya tok olmak ülseri nasıl etkiler? Hangi yaşlarda ülsere daha çok rastlanır? Erkekler mi kadınlar mı daha yatkındır? Hangi ilaçları kullananlar risk altındadır? Küçük yaşta ülsere rastlanır mı? Yemekten sonra çocuk nasıl tepki verir? Ülser kansızlık nedeni midir? Hangi tedavi yöntemleri uygulanıyor? Hastalığın hangi aşamasında hangi yöntem tercih edilir? Başarı oranı nedir? Operasyon her zaman gerekli mi? İlerleyen safhalarda hasta neler yaşar? Mide kanaması, mide delinmesi riski nedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin