Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mide Kanseri

Mide kanseri neden olur?
Mide kanseri hakkında merak ettikleriniz! Mide kanserinin belirtileri, teşhis yöntemleri ve tedavisi... İzleyin, mide kanserine yakalanma riskini artıran faktörleri, yakalanmamak için dikkat etmemiz gerekenleri uzmanından öğrenin. Ülser ilerleyen dönemlerde mide kanserine çevrilebilir mi? Mide kanserinde erken teşhisin yeri nedir? Mide kanseri ile ilgili her şeyi videolarla cevaplıyoruz. Midede yanma ve hızlı kilo kaybından şüphe edilmeli mi? Kusma, bulantı hangi safhalarda görülür? Hangi hastalıklarla benzer belirtilere sahiptir? Mide kanseri için risk grubunu kimler oluşturuyor? Mide kanseri genetik mi? Erkeklerde neden daha sık görülüyor? Sosyoekonomik durum ile nasıl bir ilgisi var? Mide kanseri için hangi testler uygulanır? Endoskopik olarak nasıl teşhis edilir? Mide grafisi hangi durumlarda çekilir? Mide ülseri tedavi edilmezse kansere çevirebilir mi? Ülseri olanların alabilecekleri önlemler var mı? Helikobakter pilorinin kanser yapma ihtimali nedir? Hastalığın hangi evresinde teşhis mümkün olur? Erken teşhis durumunda kurtulma oranı nedir? Hastalığın ilerlemesi durdurulabilir mi? Hangi yiyecekler mide kanseri riskini artırır? Neden Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da daha yaygın? Sürekli diyet yapmak kansere neden olur mu? Mide kanserinden kurtulmak mümkün mü? Mide kanseri için cerrahi yöntem uygulanıyor mu? İlaç tedavisinin olumlu etkileri var mı? Hangi besinler sıklıkla tüketilmeli? Taze besinler mi tercih edilmeli? Sigaradan uzak durmak, bol soda içmek işe yarar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin