Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Microsoft Excel'e Giriş

Excel'de kısayollar nasıl kullanılır?
Excel programına başlarken merak ettikleriniz... Hangi ofis işleri için Excel kullanılır? Muhasebe yaparken Excel nasıl kullanılır? Ev işlerinde, gelir gider tablolarında Excel'i kullanmak mümkün mü? İlk kez bir Excel sayfası açtığımızda karşımıza hangi butonlar çıkar? Excel'de menüler ne işe yarar? Satır ve sütun nedir? Excel'de yazılar hücreye mi, formül satırına mı yazılmalı? Yeni çalışma sayfası nasıl açılır, nasıl eklenir? Satır ekleme nasıl yapılır? Excel'de tüm satırın veya tüm sütunun özelliklerini aynı anda nasıl değiştiririz? Nasıl kaydırabiliriz? Microsoft Excel'de sık kullanılan kısayollar hangileri? Kes, kopyala, yapıştır gibi özellikler nasıl kullanılır? Excel'de formül nereye yazılır? Excel formülleri ile hangi işlemler yapılabilir? Toplama, çıkarma, yüzde alma vb. nasıl yapılır? Excel'de yüzde, değişim gibi verileri gösteren grafikler, tablolar nasıl yaratılır? Veri aralığı nasıl girilir? Excel'de hücre taşıma, kopyalama, silme nasıl yapılır? Verinin formatı, fontu nasıl belirlenir? Hücre menüsünde desen, hizalama nasıl yapılır? Excel'de sıralama neye göre yapılabilir? Excel tüm dokümanı mı, tek bir sütunu mu sıralar? Excel'de özel sıralama nasıl yapılır? Tek sayfa için nasıl çıkış alınır? Bazı hücrelerin veya birden fazla çalışma sayfasının çıkışı nasıl alınmalı? Sayfa düzeni nasıl yapılmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin