Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mezoterapi ile Zayıflama

Mezoterapi yöntemi ile nasıl zayıflanır?
Mezoterapi diğer tedavilerin pabucunu dama atacağa benziyor. Kolay ve hızlı zayıflamak için en etkili yol olan mezoterapiyi UZMANTV için, dermatoloğumuz anlattı. Yaş aralığı nedir? Kimlere tavsiye edilmez? İdeal olarak, kimler yararlanabilir? Tedavi aşamasında ve sonrasında ağrı, sızı olur mu? Vücutta leke, kızarıklık kalır mı? Bölgesel zayıflama için mi kullanılır? Yöntem zayıflama için nasıl kullanılır? Seans sayısı neye göre belirlenir? Kaç seanstan sonra sonuçlar alınmaya başlanır? Bittiğinde tedavi öncesi ile tedavi sonrası arasında ne kadar fark olur? Kişi diyet yapmalı mıdır? Nelere dikkat etmelidir? Yöntem nereye kadar garanti vermektedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin